Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Як навчатимуться школярі з 1 вересня у Полтавській громаді

У Полтавській громаді заклади загальної середньої освіти готуються розпочати 2022/2023 навчальний рік в офлайн-режимі та змішаному форматі.

Про це повідомив у своєму telegram-каналі Полтавський міський голова Олександр Мамай.

“Плануємо, що на офлайн-навчання та змішаний формат вийдуть учні 1, 2, 5, 9-х та 11-х класів, але тільки в тих закладах, де є укриття, які зараз інтенсивно готуються”, – зазначив Олександр Мамай.

З наступного тижня працюватиме відповідна комісія, до якої входитимуть представники Департаменту освіти, закладів і відповідних місцевих органів державного нагляду. За підсумками її роботи будуть підписані акти прийому готовності закладу освіти до нового навчального року. Де немає укриттів у закладі освіти чи поруч – діти навчатимуться дистанційно.

“Наголошую: батьки і діти зможуть оглянути укриття, а протягом перших днів навчання, які будуть ознайомчими, разом із педагогами відпрацювати алгоритм дій під час повітряної тривоги, вивчити пам’ятки поведінки в таких ситуаціях і потренуватися”, – додав міський голова.

Він зазначив, що з дітьми працюватимуть, за потреби, психологи, які є в кожній школі, адже має пройти адаптація до нових умов.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb