Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Школи Миргорода завершують визначатися з форматом навчання, три попередньо обрали змішану модель, – Лунін

Триває перевірка укриттів у дитсадках і школах Полтавської області.

Продовжуємо перевіряти укриття у дитсадках і школах. Сьогодні зосередилися на закладах Миргорода. Відвідали три школи і садочок. Останній нині майже на половину заповнений. Серед вихованців садочка і дітки переселенців. Укриття дообладнують, воно може вмістити не тільки малечу, а й кількасот школярів із сусіднього ліцею”, –  повідомив у Telegram начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Місцеві школи завершують визначатися з форматом навчання. Три, які ми відвідали, попередньо обрали змішану модель. Водночас ще проводять збори батьків, покажуть їм укриття і приймуть остаточне рішення. У кожній із трьох шкіл захисні споруди є, невдовзі всі роботи в них мають закінчити. Одне з укриттів може вмістити всіх учнів і персонал закладу. Інші два розраховані на 300 людей, мають медпункти.

Протягом двох тижнів планують перевірити всі громади, аби пересвідчитися, що до основного питання цього навчального року – безпеки дітей – школи, які планують працювати офлайн і змішано, підійшли з усією відповідальністю.

Система Orphus Поделиться на fb