Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині готуються приймати евакуйованих жителів Донеччини

В Україні розпочалася обов’язкова евакуація населення з Донецької області до 13 областей, зокрема і до Полтавщини. Наразі область готується приймати евакуйованих жителів Донеччини.

17 серпня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін разом із міністеркою соціальної політики Оксаною Жолнович і міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком, які перебувають із робочим візитом на Полтавщині, оглянули у Миргороді потужності місцевого санаторію. Про це Дмитро Лунін повідомив у своєму telegram-каналі.

“Готуємося приймати евакуйованих жителів Донеччини й працюємо над тим, щоб забезпечити всі необхідні умови для комфортного проживання, зокрема й вразливих категорій – пенсіонерів, людей з інвалідністю, людей, які потребують догляду”, – зазначив начальник Полтавської ОВА.

Він наголосив, що приміщення потрібно відремонтувати.

“Приміщення потребують модернізації, але за підтримки міжнародних донорів і партнерів можемо забезпечити необхідні умови для проживання людей. Мінсоцполітики допоможе нам у цій справі. Людям вразливих категорій, які евакуюються з зон бойових дій, маємо забезпечити належний прихисток, де вони могли б безпечно й комфортно розміститися, перезимувати й отримувати необхідний догляд і допомогу”, – додав Дмитро Лунін.

Раніше начальник Полтавської ОВА повідомляв, що очікують від 10 до 12 тисяч осіб з Донеччини, окрім тих, хто приїде й самостійно винайматиме житло чи проживатиме у своїх родичів.

Нагадаємо, під час робочого візиту міністри Віктор Ляшко та Оксана Жолнович оглянули потужності Миргородської лікарні інтенсивного лікування. 

Фото: telegram Дмитра Луніна

Система Orphus Поделиться на fb