Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Миргородську лікарню планують вивести на новий рівень у лікуванні “сердечників”, – Дмитро Лунін

Міністри охорони здоров’я та соцполітики Віктор Ляшко й Оксані Жолнович відвідали Полтавщину. Зокрема, оглянули потужності Миргородської лікарні інтенсивного лікування.

Про це повідомив у своєму telegram-каналі начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Він зазначив, що Миргородська лікарня інтенсивного лікування, колишня ЦРЛ, – найпотужніша в районі. Тут є різне сучасне обладнання: це і рентгени, УЗД, апарати ШВЛ, мамографи, а також компʼютерний томограф. Є і нове приймальне відділення, яке створили торік за президентською програмою. 

Начальник Полтавської ОВА додав, що для цього медзакладу планують придбати ангіограф.

“Разом із нардепом Олег Кулініч показали потужності лікарні міністрам охорони здоровʼя та соцполітики Віктор Ляшко й Оксані Жолнович. У планах області – вивести медзаклад на новий рівень у лікуванні “сердечників”, тому розраховуємо придбати ангіограф. Звернулися до міністрів за допомогою і сприянням. Ангіографія – найважливіший метод діагностики гострих коронарних кризів”, – розповів Дмитро Лунін.

Читайте також: На Полтавщині госпітальний округ сформують 14 лікарень

Крім того, наголосив, що принцип розбудови медицини на Полтавщині дуже простий – максимально наближати послуги до людей. Щоб жителі районів і громад отримували якомога ширший спектр допомоги у себе на місцях, а не витрачали час на поїздку до Полтави.

Фото: telegram Дмитра Луніна

Система Orphus Поделиться на fb