Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Очікуємо від 10 до 12 тисяч осіб, – начальник Полтавської ОВА про евакуацію з Донеччини

В Україні розпочалася обов’язкова евакуація населення з Донецької області до 13 областей, зокрема і до Полтавщини. Людей планують заселяти в освітні заклади, які наразі не працюють, зокрема у малокомплектні школи, а також у гуртожитки.

Про це повідомив під час брифінгу 5 серпня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Ми очікуємо від 10 до 12 тисяч осіб, окрім тих, хто приїде й самостійно винайматиме житло чи проживатиме у своїх родичів. Зараз над цим і працюємо. Зможемо прийняти людей у ті навчальні заклади, які наразі не працюють, а також у гуртожитки”, – зазначив Дмитро Лунін.

За інформацією начальника Полтавської ОВА, з бюджету області виділили 33 мільйони гривень. 25 мільйонів гривень передбачені на закупівлю продуктів харчування для закладів області, де проживатимуть внутрішньо переміщені особи. Крім того, міжнародні благодійні організації обіцяють допомогти виконати ремонтні роботи у таких закладах.

“Відтак, у Горішніх Плавнях планують замінити вікна у гуртожитку. Робота з міжнародними організаціями триває”, – додав Дмитро Лунін.

Читайте також: Полтавщина отримала понад 13 мільйонів гривень на виплати власникам житла, які прихистили переселенців

Нагадаємо, упродовж липня 2022 року завдяки Програмі “EU4Skills: кращі навички для сучасної України” закладам професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, придбали побутову техніку.

Система Orphus Поделиться на fb