Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представники Міжнародної організації з міграції відвідали ліцей та школу у Решетилівці

У аграрному ліцеї зараз перебувають 175 осіб, серед яких і 41 дитина.

12 травня на Полтавщину завітали представники Міжнародної організації з міграції (МОМ) для того, щоб визначити напрямки співпраці з областю. Окрім того, до Полтави приїхало кілька фур з ковдрами, які будуть розповсюджені по Центрах розселення вимушених переселенців Полтавщини.

Після обласного центру представники МОМ відправилися до Решетилівки, де відвідали місцевий аграрний ліцей та Сухорабівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

«175 внутрішньо переміщених осіб проживає у гуртожитках Решетилівського аграрного ліцею, серед них 41 дитина. Це люди з Харківської, Донецької та Луганської областей. Наші гуртожитки забезпечені всіма умовами. Житло секційного типу. В кожній секції 4 кімнати, для них окрема туалетна кімната та душова кабіна, це забезпечує всі гігієнічні норми. Хочу подякувати волонтерським організаціям, що допомагають, бо частина переселенців навіть не мали в що переодягнутися. На сьогодні люди забезпечені всім. Але ми б хотіли отримати більш комфортні умови для проживання – гуртожитки потребують ремонту», – розповіла директор Решетилівського аграрного ліцею Ніла Спільна.

Гаряча лінія емоційної підтримки МОМ 0 800 211 444 безкоштовно та конфіденційно надає психологічну допомогу.

Система Orphus Поделиться на fb