Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

З 19 квітня у Полтаві переселенці зможуть отримати безкоштовні продуктові набори від ОВА: перелік центрів видачі

З вівторка, 19 квітня, переселенці в Полтаві можуть безкоштовно отримати індивідуальний продуктовий набір від обласної військової адміністрації.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“В одному пакунку – борошно, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава й печиво. Місячний набір видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи в управліннях соцзахисту. Один набір – для однієї людини. Полтава зараз прийняла найбільше переселенців серед громад області”, – зазначив Дмитро Лунін. 

Отримати продуктовий набір можна в трьох центрах видачі в Полтаві. Час роботи: у будні з 9:00 до 17:00.

Якщо людина реєструвалася як ВПО в управлінні соціального захисту населення Київської районної у м. Полтаві ради (вул. Ст. Халтуріна, 13), то вона отримує продуктовий набір за цією адресою:

– Київський район Полтави, Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, вул. Соборності, 67.

Якщо людина реєструвалася як ВПО в управлінні соціального захисту населення Шевченківської районної у м. Полтаві ради (вул. Івана Мазепи, 30), то вона отримує продуктовий набір за цією адресою:

–  Шевченківський район Полтави, Полтавський коледж нафти і газу, вул. Грушевського, 2а.

Якщо людина реєструвалася як ВПО в управлінні соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради (вул. Анатолія Кукоби, 39), то вона отримує продуктовий набір за цією адресою:

–  Подільський район Полтави, Фаховий коледж транспортного будівництва, вул. Слави, 4/2.

Які документи необхідно мати переселенцю:

-документ, що посвідчує особу;

-довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Одна людина – батько, мати і так далі – можуть отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.

Система Orphus Поделиться на fb