Ви тут:
Медицина Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині надзвичайники перевіряють лікарні на дотримання правил пожежної безпеки

На Полтавщині надзвичайники перевіряють лікарні на дотримання правил пожежної безпеки

У Полтавській області співробітники ДСНС розпочали перевірку лікувальних закладів на дотримання правил пожежної безпеки.

Як повідомили в Головному управлінні ДСНС у Полтавській області, вже провели обстеження лікувальних закладів Кременчуцького району щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки та організували додаткові інструктажі із працюючим персоналом.

Під час обстежень особлива увага зверталась на дотримання вимог безпечної експлуатації кисневих концентраторів. До відома працюючого персоналу стаціонарних відділень було доведено вимоги правил щодо експлуатації первинних засобів пожежогасіння, а також порядку сповіщення пожежних підрозділів, правил евакуації пацієнтів і персоналу закладу на випадок пожежі.

“Найближчим часом такі профілактичні обстеження пройдуть по всій області, під час яких рятувальники особливу увагу приділятимуть утриманню у належному протипожежному стані лікувальних закладів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 31 грудня заступник голови Полтавської ОДА Максим Калінін терміново зібрав оперативну нараду щодо стану дотримання заходів протипожежної безпеки в медичних закладах Полтавської області. Він доручив провести перевірки стану дотримання заходів протипожежної безпеки в закладах охорони здоров’я області. Зокрема, перевірки “ковідних” лікарень на дотримання протипожежних заходів триватимуть впродовж трьох днів робочим групам з представників ДСНС та Держпраці.

Як писали раніше “Новини Полтавщини”, 28 грудня ввечері виникла пожежа на першому поверсі чотирьохповерхової будівлі Косівської центральної районної лікарні. Вибух стався у палаті реанімаційного відділення. Троє людей загинули.

Фото: ДСНС

Система Orphus Поделиться на fb