Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Медичні заклади Полтавщини терміново перевірять на дотримання заходів протипожежної безпеки

Медичні заклади Полтавщини терміново перевірять на дотримання заходів протипожежної безпеки

31 грудня заступник голови Полтавської ОДА Максим Калінін терміново зібрав оперативну нараду щодо стану дотримання заходів протипожежної безпеки в медичних закладах Полтавської області.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Як писали раніше “Новини Полтавщини”, 28 грудня ввечері виникла пожежа на першому поверсі чотирьохповерхової будівлі Косівської центральної районної лікарні. Вибух стався у палаті реанімаційного відділення. Троє людей загинули.

“Нині є актуальним питання перевірки стану протипожежної безпеки в медичних закладах області, адже всі ми знаємо про Косівську трагедію, де в палаті реанімаційного відділення районної лікарні через запалену свічку стався вибух, внаслідок якого 4 людей загинуло. Ще 4 — у важкому стані”, – наголосив Максим Калінін.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак звертаючись до присутніх голів територіальних громад та головних лікарів медзакладів області додав: “Сьогодні гостро стоїть питання дотримання протипожежної безпеки в закладах охорони здоров’я, адже в 26 лікарнях, які сьогодні надають допомогу хворим на COVID-19 зосереджено 726 кисневих балонів та 315 кисневих концентраторів. Ситуація, яка сталася у Косівській лікарні сталася саме через неправильне використання кисневого концентратора. Прошу посилити контроль за експлуатацією кисневого медобладання, яке є легкозаймистим, забезпечити безпечну експлуатацію кисневих станцій, киснерозподільчих пунктів, систем постачання кисню відповідно до діючих вимог. Прошу доопрацювати інструкції з пожежної безпеки, що визначають дії персоналу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації персоналу, а особливо пацієнтів, як знаходяться у важкому стані та підключені до апаратів ШВЛ”.

Заступник голови Полтавської ОДА Максим Калінін доручив терміново провести перевірки стану дотримання заходів протипожежної безпеки в закладах охорони здоров’я області. Зокрема, перевірки “ковідних” лікарень на дотримання протипожежних заходів триватимуть впродовж трьох днів робочим групам з представників ДСНС та Держпраці.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus Поделиться на fb