Ви тут:
Суспільство Україна 

Рятувальники назвали причини вибуху у лікарні на Івано-Франківщині, де загинуло троє людей

Рятувальники назвали причини вибуху у лікарні на Івано-Франківщині, де загинуло троє людей

28 грудня ввечері виникла пожежа на першому поверсі чотирьохповерхової будівлі Косівської центральної районної лікарні. Вибух стався у палаті реанімаційного відділення. На місці вибуху знайшли тіла двох хворих.

Джерело: ДСНС

“28 грудня у Косівській лікарні саме дії людини – нехтування правилами безпеки призвели до непоправних втрат. В реанімації працювали одночасно 5 кисневих концентраторів, повітря було перенасичене киснем. Після трагічної загибелі одного з пацієнтів лікарні від covid-19, один із співробітників закладу, за традицією, поставив заупокійну свічку. Від контакту відкритого вогню з киснем в реанімаційній палаті сталося займання. У таких умовах швидкого поширення пожежі було не уникнути. За таку страшну помилку і людям, і державі довелося заплатити дуже високу ціну – загинуло троє людей”, – йдеться у повідомленні вогнеборців.

Нагадаємо, до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів евакуювали 12 хворих. Надзвичайники врятували ще трьох хворих з сісудньої палати.

На місці працювали рятувальники, 8 бригад екстренної медичної допомоги та представники регіонального департаменту охорони здоров’я.

Перейти до вмісту