Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві вшанували пам’ять українських військових, які загинули восени цього року

У Полтаві вшанували пам’ять українських військових, які загинули восени цього року 

У Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України відбулася панахида по усіх захисниках України, які восени 2021 року загинули на російсько-українському фронті.

Також згадали про учасників 2-го Зимового походу Армії УНР — спроби відновити державність України на початку минулого століття.

“Сьогодні ми згадуємо про загиблих у вересні, жовтні та листопада українських військових, а також воїнів УНР – нашої першої у ХХ століття молодої держави. Це для нас справжній урок історії, тому що й сьогодні біля наших кордонів скупчується велика кількість ворожого війська”, – розповів регіональний представник Українського інституту національної пам’яті в Полтавській області Олег Пустовгар.

Участь у вшануванні загиблих взяли співробітники Полтавського обласного відділу Міністерства у справах ветеранів України, Полтавського обласного військового територіального центру комплектування та соціальної підтримки, курсанти та викладачі Полтавського військового коледжу сержантського складу Інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут.

Читайте також: У Кобеляцькій громаді відкрили меморіальну дошку військовому, який загинув на сході України

 

Система Orphus