Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляцькій громаді відкрили меморіальну дошку військовому, який загинув на сході України

У Кобеляцькій громаді відкрили меморіальну дошку військовому, який загинув на сході України

6 грудня, у день Збройних Сил України, у Дашківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Валерія Ігоровича Мельника – випускника цієї школи, учасника АТО, який загинув 29 серпня 2014 року під час виходу із Іловайського котла.

На заході були присутні рідні та близькі Валерія Мельника, заступник міського голови Сергій Китайгора, начальник Відділу освіти міської ради Наталія Коваль, начальник третього відділу Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Полтавської області, підполковник Петро Андрушко, односельчани та учнівська молодь, повідомили на сайті Кобеляцької громади.

Розпочався захід із пісні “Плеве кача”. Заступник міського голови Сергій Китайгора та підполковник Петро Андрушко висловили велику вдячність рідним Валерія, передали слова подяки матері за те, що виховала справжнього патріота України, який віддав своє життя захищаючи її незалежність.

Право відкрити меморіальну дошку надали жителям села Дашківка Івану Пшенічковському та Дмитру Єрьоменку. Після цього учасники заходу поклали квіти та низько схилили голови на знак великої шани та вічної пам’яті.

На завершення, Лариса Андрушко повідомила, що ініціатором установлення дошки на фасаді приміщення навчального закладу були батьки минулорічних випускників. Міський голова Кобеляк Олександр Копелець підтримав ідею встановлення меморіальної дошки та виділив кошти на її виготовлення та усім односельчанам, які долучилися до збору коштів.

 

Система Orphus