Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Лубенській громаді ситуація із захворюванням на COVID-19 не покращилась, але стабілізувалась, – міськрада

У Лубенській громаді ситуація із захворюванням на COVID-19 не покращилась, але стабілізувалась, – міськрада

Ситуація із захворюванням на COVID-19 наразі не покращилась, але стабілізувалась. Останніми днями не фіксується ріст захворюваності. Але дещо зменшилися темпи вакцинації населення.

Про це повідомили на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, йдеться на сайті Лубенської міськради.

На засіданні обговорили стан захворюваності серед мешканців Лубенської громади, хід вакцинальної кампанії, заповненість стаціонарних відділень лікарні. Зокрема, медики наголосили на тому, що ситуація із захворюванням на COVID-19 наразі не покращилась, але стабілізувалась. Останніми днями не фіксується ріст захворюваності. Але дещо зменшилися темпи вакцинації населення.

Директор КП “Комунальне некомерційне підприємство Лубенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” Олена Пучка зазначила, що багато громадян беруть довідки від лікарів про протипоказання для щеплення ігноруючи встановлену нормативними документами держави процедуру.

Нагадаємо, з 6 грудня в дію вступають нові карантинні обмеження, які перш за все стосуватимуться невакцинованих.

Фото: Лубенська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb