Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Представники Європейського інвестбанку, ЄС в Україні, ПРООН оглянули реконструкцію спорткомплексу у Решетилівці

Представники Європейського інвестбанку, ЄС в Україні, ПРООН оглянули реконструкцію спорткомплексу у Решетилівці

15 грудня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін та представники Європейського інвестиційного банку, Представництва ЄС в Україні, ПРООН, Міністерства розвитку громад і територій України відвідали Решетилівку та ознайомилися з ходом робіт із реконструкції фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу “Колос” Полтавської обласної ради.

Джерело: Полтавська обласна рада

Це один із 9 проєктів, який успішно реалізується на Полтавщині у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за фінансової підтримки Європейського інвестиційного банку та обласного бюджету.

Читайте також: На Полтавщині відкрили Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя після реконструкції

Олександр Біленький зазначив соціальну значущість даного проєкту для нашого регіону та України.

“Важливо, щоб цей об’єкт став перлиною не лише області, а й всієї України. І спортсмени з інвалідністю, і вимушені переселенці зможуть тут реабілітуватися, займатися спортом”, – зазначив Олександр Біленький.

За його словами, ідея створення Фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу “Колос” Полтавської обласної ради в Решетилівці для людей з інвалідністю виникла у 2018 році.

“Ми сформували план, концепцію, розробили проєкт і зараз реалізовується його перша черга за кошти Надзвичайної кредитної програми відновлення України та обласного бюджету. Разом це 60 млн грн. Ми матимемо власну спортивну залу, одну з найкращих в Україні. буде гуртожиток і декілька полів для ігрових видів спорту. Також сподіваємося отримати перемогу і відповідно кошти для другого етапу впровадження проєкту. Приведемо до ладу футбольне поле, трибуни для глядачів із приміщеннями. Навколо стадіону прокладемо бігові доріжки. Це буде дійсно крутий спортивний комплекс. Наразі будівельники гарантують, що до кінця січня 2022 року перша черга робіт буде здана в експлуатацію”, – розповів Олександр Біленький.

Також голова обласної ради повідомив, що на наступний період, на другу фазу Надзвичайної кредитної програми для відновлення України від Полтавської області подано 30 проєктів та висловив сподівання, що запланована сума на нашу область буде збільшена, і до реалізації цих проєктів буде залучено якомога більше громад.

Нагадаємо,  15 грудня відкрили Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя, який реконструювали в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України та програми “Велике будівництво”.

 

Фото: Полтавська обласна рада

Система Orphus