Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині відкрили Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя після реконструкції

На Полтавщині відкрили Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя після реконструкції

15 грудня урочисто відкрили Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя, який реконструювали в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України та програми “Велике будівництво”.

Загальна вартість будівельних робіт склала 41 млн грн, з яких 33 млн — це кошти Європейського інвестиційного банку, а 8,3 млн грн виділили з бюджету громади.

“Програма відновлення України для нас дуже важлива. Цього року ми реалізуємо 9 проєктів за цією програмою. Це перший заклад, який ми відкриваємо цього року, інші будуть реалізовані протягом найближчих місяців. Заклад у Андріївці дуже масштабний, тому буде реалізований у серпні 2022 року”, – зазначив у своєму виступі голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Приміщення школи було збудовано у 1977 році, і, за словами директора школи Надії Горячун, цьогоріч вперше капітально ремонтувалася.

“Стіни школи раніше були у незадовільному стані, зараз вони мають зовсім інший вигляд. Проведений капітальний ремонт ґанків повністю змінив їхній вигляд. Проведений ремонт покрівлі блоку №4. Сформовані вхідні групи для дітей з особливими потребами: стаціонарні пандуси, зовнішній ліфт у внутрішньому дворі, спеціальні туалети у кожному навчальному корпусі, розширені двері між корпусами. Також були впроваджені енергоощадні технології: замінені вікна та двері, утеплені будівлі та фундамент. Повністю замінена електромережа навчального закладу”, – розповіла Надія Горячун.

Реконструкція будівлі розпочалася у серпні 2020 року. Вона ввійшла у Надзвичайну кредитну програму для відновлення України, яка фінансується коштами Європейського інвестиційного банку, за підтримки Європейського союзу, технічного супроводу ПРООН, розпочалась реалізація проєкту “Реконструкція будівлі Диканського НВК імені М.В.Гоголя “Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад” по вул. Шкільна, 2а в смт. Диканька Полтавської області”.

Читайте також: На Полтавщині реалізують 9 проєктів за Надзвичайною програмою для відновлення України

“Приємно відкривати оновлений заклад, у якому діти проводитимуть найцінніший час власного дитинства, а також відкривати та розвивати власні таланти. Перевагами оновлення цієї школи зможуть скористатись всі”, – зазначив у своєму виступі старший спеціаліст сектору регіонального розвитку Європейського Інвестиційного Банку в Україні Рой Дрейкотт.

 

Система Orphus