Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Філармонія, театри та музей: де полтавці можуть використати “тисячу за вакцинацію”

Філармонія, театри та музей: де полтавці можуть використати “тисячу за вакцинацію”

Культурно-мистецькі об’єкти області вже на повну анонсують новорічні заходи, шоу-програми, концерти, виступи.  Тисячу гривень за вакцинацію проти COVID-19 можна використати у п’яти закладах культури області.

Це – Полтавська обласна філармонія, Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Миколи Гоголя, Полтавський академічний обласний театр ляльок, Полтавський академічний симфонічний оркестр, Національний музей-заповідник М.В.Гоголя, повідомила на своїй фейсбук-сторінці заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

“Саме в цих закладах люди можуть скористатися 1000 гривень, отриманою за вакцинацію двома дозами від COVID-19. Відвідувачам необхідно мати з собою відповідну картку з коштами, у свою чергу, заклади приймуть платежі нею та проведуть розрахунок. Не втратьте можливості сповна насолодитися мистецькими заходами, адже вони дійсно підготовлені з любов’ю до глядача, та будьте здоровими”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: “єПідтримка”: як отримати тисячу гривень за вакцинацію та на які послуги її можна витратити

Нагадаємо, люди віком від 60 років зможуть використати тисячу гривень за вакцинацію проти коронавірусу на соціальні потреби, зокрема на купівлю ліків. Повний перелік магазинів та закладів, де можна витратити тисячу, з’явиться 19 грудня – після офіційного запуску проєкту.

Система Orphus