Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Обшуки провели в кабінеті одного із заступників, – в.о. начальника ГУ ДПС Полтавщини

Обшуки провели в кабінеті одного із заступників, – в.о. начальника ГУ ДПС Полтавщини

3 листопада в приміщеннях центрального апарату Державної податкової служби України, ДПС у Полтавській області, за місцем проживання посадових осіб органів податкової служби та низки фізичних осіб у Києві, Полтавській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Підставою для таких дій стала кримінальна справа щодо порушень вимог податкового законодавства низкою підприємств Полтавської області. Цю інформацію підтвердив в.о. начальника ГУ ДПС Полтавщини Андрій Якименко.

“Перевірка правоохоронцями порушень вимог податкового законодавства рядом підприємств Полтавської області охопила часовий період із 2020 року по І квартал 2021 року. Стосовно самого обшуку, то він проводився в кабінеті одного із заступників начальника Головного управління ДПС у Полтавській області”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: СБУ викрила корупційний механізм у Державній податковій службі

Крім того, Андрій Якименко наголосив, що Головне управління ДПС у Полтавській області дотримується максимальної відкритості, завжди сприяє правомірній діяльності правоохоронних органів та підтримує їх у викритті протиправної діяльності або її відсутності й притягненні до відповідальності винних осіб за наявності необхідних доказів.

Система Orphus