Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Порушення податкового законодавства низкою підприємств Полтавщини: у ДПС проводять обшуки

Порушення податкового законодавства низкою підприємств Полтавщини: у ДПС проводять обшуки

3 листопада в Державній податковій службі України проводять обшуки. Підставою для таких дій стала кримінальна справа щодо порушень вимог податкового законодавства низкою підприємств Полтавської області.

Про це повідомили у пресслужбі Державної податкової служби. 

Крім того, наголосили, що слідчі дії проводяться по обставинах, виявлених і переданих до правоохоронних органів самою ДПС.

“Важливо, що Державною податковою службою України ще у грудні 2020 року та у січні 2021 року проводилась власна перевірка ГУ ДПС у Полтавській області з питань відпрацювання ризикових субʼєктів господарської діяльності, в тому числі і по підприємствах, що є фігурантами в матеріалах згаданої кримінальної справи. За результатами перевірки було виявлено ряд порушень службової дисципліни представниками ГУ ДПС у Полтавській області, у звʼязку з чим до службових осіб були застосовані заходи дисциплінарного впливу”, – йдеться у повідомленні.

Щодо обставин, які були виявлені під час вказаної перевірки, що ймовірно містили ознаки кримінальних правопорушень, інформація була передана Державною податковою службою України до правоохоронних органів (Державного бюро розслідувань).

Фото: ДПС

Система Orphus Поделиться на fb