Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині створили бригаду тероборони: узгоджують приміщення для підрозділів

На Полтавщині створили бригаду тероборони: узгоджують приміщення для підрозділів

У Полтавській області створили бригаду тероборони, до складу якої входить шість військових частин. Наразі узгоджують приміщення для підрозділів тероборони.

Про це йшлося під час онлайн-наради “Про порядок розміщення військових частин територіальної оборони Полтавської області. Організація і ведення територіальної оборони в зоні територіальної оборони” у Полтавській ОДА.

“Уже наступного року вступає в дію Закон “Про основи національного спротиву”. Нещодавно була затверджена Стратегія розвитку оборонно-промислового комплексу”, – зазначив під час наради голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Читайте також: На Полтавщині провели тренування резервістів тероборони та ветеранів війни

В країні вже створено 25 бригад територіальної оборони.

“Протягом трьох місяців тривала робота щодо визначення пунктів дислокації кожної з військових частин відповідно до вимог законодавства. На території області маємо розмістити бригаду тероборони, до складу якої входять Управління військової частини (має базуватися у межах Полтави) та п’ять військових частин”, – зазначив заступник командира військової частини А7044 підполковник Володимир Іщенко.

Бази військових частин дислокуватимуться у Полтаві, Миргородському, Полтавському, Лубенському та Кременчуцькому районах.

“Наразі основне питання — фінансування. Маємо багато питань по теробороні, але поки розуміння ще не маємо. Крім того, ще немає технічного завдання”, – додав Олег Синєгубов.

Під час наради детально обговорили та погодили робочі варіанти місць дислокації кожної з бригад та управління тероборони у Полтавській області.

[metaslider id=826682]
Система Orphus