Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині провели тренування резервістів тероборони та ветеранів війни

23 квітня на полігоні поблизу Полтави провели Єдиний стрілецький день для ветеранів війни та резервістів територіальної оборони.

Єдиний стрілецький день пройшов під гаслом “Готові стати на захист країни”, повідомили на сторінці Полтавського обласного ТЦК та СП  у фейсбуці.

До занять був залучений особовий склад підрозділів територіальної оборони, резервісти і військовослужбовці територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Крім виконання вправ стрільби з автомата та пістолета, особовий склад проходив навчання з тактичної медицини, інженерної підготовки і тактики.

“Додатковим стимулом являється той фактор, що серед підрозділів ТрО області проводиться підготовка до конкурсу на кращий взвод територіальної оборони”, – йдеться у повідомленні.

Під час занять військовий комісар Полтавського обласного ТЦК та СП зустрівся з представниками ветеранських організацій учасників АТО/ООС, учасників бойових дій області та обговорив актуальні питання щодо участі ветеранів у територіальній обороні та зарахування тих хто не можу проходити службу за станом здоров’я до відповідного резерву територіальної оборони.

“Громадські організації, в свою чергу, виявили готовність долучитися до протидії інформаційній пропаганді Російської Федерації, вести діалог з новими органами місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях, брати участь у відпрацюванні і супроводі обласної та регіональних програм територіальної оборони”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Воїни-вертолітники вдосконалюють професійний вишкіл: відпрацьовували ураження наземних цілей

Як зазначили у Полтавському обласному ТЦК та СП, подібні заходи відтепер відбуватимуться з визначеною періодичністю та під безпосереднім керівництвом обласного територіального центру комплектування з залученням підрозділів територіальної оборони, представників ветеранських організацій, які зараховані до резерву територіальної оборони.

Фото: фейсбук

Система Orphus