Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Воїни-вертолітники вдосконалюють професійний вишкіл: відпрацьовували ураження наземних цілей

Особовий склад бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського продовжує вдосконалювати професійний вишкіл та набувати навички бойового злагодження.

Саме на цей аспект акцентовані завдання чергової льотної зміни, що відбулась у військовій частині. Її план передбачав виконання практичних пусків екіпажами ракет класу «повітря-земля» й ураження наземних мішеней кулеметним озброєнням із повітря. Вильоти на бойове застосування виконували як одиночно, так і у складі пари.

Головну особливість польотів, за словами командира частини, визначив не тільки обсяг і відповідальність окреслених завдань. Льотна зміна проходила водночас із бойовим злагодженням екіпажів миротворчого контингенту окремого вертолітного загону, що триває на базі військової частини. Крім того, для певної частки особового складу виконання практичних пусків та їх наземне забезпечення стало першим бойовим тренуванням.

Саме тому командування частини і група керівництва польотами головну увагу акцентували на безпековій складовій, чіткому контролі за діями екіпажів та ефективній взаємодії підрозділів забезпечення.

Підготовча фаза заходу розпочалась з перельоту на визначений полігон та виконання екіпажами фотострільб по наземних мішенях. Після наземної підготовки бойових модулів пілоти успішно виконали практичні пуски та стрільби згідно з планом.

Молоді льотчики, на думку командира авіаційної бригади, гідно “тримали марку” нарівні з досвідченими пілотами. Усі визначені вправи відпрацювали з позитивним результатом. Високу оцінку отримала і сумлінна робота наземних служб та підрозділів забезпечення за якісну підготовку й безаварійну експлуатацію авіатехніки та озброєння.

 

Володимир Лазарєв, кореспондент АрміяInform

Система Orphus