Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Концерт Vivienne Mort у Полтаві скасували: як повернути квитки

Концерт Vivienne Mort у Полтаві скасували: як повернути квитки

7 листопада у Сoncert Hall Villa Krokodila у Полтаві мав відбутись концерт українського інді-рок-гурт “Vivienne Mort”. Втім, виступ музикантів скасували.

Про це стало відомо з фейсбук-сторінки гурту. Також там повідомили, яким чином використати квитки або ж повернути їх.

“Нам дуже прикро, але за рядом непоборних обставин концерт у Полтаві скасовується. Всі, хто мають квитки на полтавський концерт, можуть відвідати будь-який інший концерт туру за своїми квитками. Повернути ж квитки ви зможете там, де і придбали. Детальніше дізнатися про те, як це зробити, можна в організатора: фестиваль ЗАХІД)”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомили, що 7 листопада гурт розпочинає другу частину туру, концерти відбудуться у таких містах: Харків, Дніпро, Суми, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Черкаси, Київ.

Нагадаємо, Всеукраїнський тур гурту називається “Vivienne Mort. Fin de la première partie” (Кінець першого розділу). Тому, ймовірно, що тур може стати прощальним для колективу. На YouTube-каналі гурту опублікували нову пісню “Друже мій”. Це остання пісня, записана у повному складі.

“Перед тим, як розійтися, ми з музикантами вирішили записати ще одну пісню. Присвячую її кожному другу, якого подарувало мені життя. І якщо ми не можемо ходити один до одного в гості, давайте ходити один до одного в сни”, – йдеться в дописі.

Система Orphus