Ви тут:
Анонс Відео Полтавщина Суспільство 

Vivienne Mort виступить у Полтаві: які ціни на квитки

Vivienne Mort виступить у Полтаві: які ціни на квитки

Український інді-рок-гурт “Vivienne Mort” у рамках свого всеукраїнського туру 7 листопада зіграє концерт у Полтаві у Сoncert Hall Villa Krokodila.

За словами самих музикантів, це буде останній концерт перед творчою паузою, яка може затягнутися на невизначений термін.

Квитки на концерт можна придбати через сервіс kasa.in.ua. Нині у доступі залишились квитки у фан-зону. Вартість – 450 грн.

“Музиканти заграють свої найвідоміші пісні, включаючи композиції з альбому “Досвід”, який було визнано найкращим альбомом 2018 року за версією практично всіх найавторитетніших музичних медіа-порталів країни”, – йдеться у дописі про концерт.

Всеукраїнський тур гурту називається “Vivienne Mort. Fin de la première partie” (Кінець першого розділу). Тому, ймовірно, що тур може стати прощальним для колективу. 

Нещодавно на YouTube-каналі гурту опублікували нову пісню “Друже мій”. Це остання пісня, записана у повному складі.

“Перед тим, як розійтися, ми з музикантами вирішили записати ще одну пісню. Присвячую її кожному другу, якого подарувало мені життя. І якщо ми не можемо ходити один до одного в гості, давайте ходити один до одного в сни”, – йдеться в дописі.

Система Orphus