Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“УніверЧек”: Олександр Педан зустрівся з полтавськими студентами

“УніверЧек”: Олександр Педан зустрівся з полтавськими студентами

Цими вихідними телеведучий Олександр Педан разом зі своєю донькою Лерою побували в Полтаві. Зустріч з полтавською молоддю відбулася в рамках освітнього шоу “УніверЧек” про реальне життя українських університетів. 

Про це Олександр Педан повідомив в Instagram.

“Ми розкрили Полтаву і для туристів, і для життя студентів. Тут дуже зручно, спокійно і дешево у порівнянні з Києвом”, – розповів в Instagram Олександр Педан.

У рамках освітнього шоу Педан з донькою розкажуть про різноманітність та особливість кожного міста, покажуть можливості для роботи, навчання та відпочинку студентів.

“Ми розповіли, що є Полтавська політехніка, і педагогічний, і аграрний університет. У випуску “УніверЧек” ми детально розкажемо саме про Полтавський медичний університет: як там навчаються студенти, де живуть, що їдять, які знання отримують. Випуск вийде вже навесні на YouTube”, – зазначив Олександр Педан.

Нагадаємо, місяць тому Олександр Педан та його донька Лера Педан вирушили до українських міст, аби показати реальне життя студентської молоді з університетів різних куточків нашої країни.

Фото viva.ua

Система Orphus