Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Олександр Педан разом з донькою об’їздить 10 міст України, щоб показати реальне життя вишів: серед них Полтава

Олександр Педан разом з донькою об’їздить 10 міст України, щоб показати реальне життя вишів: серед них Полтава

Відомий український шоумен і телеведучий Олександр Педан та його донька Лера Педан у рамках нового освітнього шоу “УніверЧек” вирушать до 10 міст України, щоб показати реальне життя студентської молоді з університетів різних куточків нашої країни.

Про це написав шоумен на своїй сторінці у фейсбук.

“Думаю, ті, хто слідкують давно за моєю сторінкою, знають, що моя донька Лера зараз навчається в 11 класі. Ще з минулого року почали всі разом задумуватися: куди далі йти? У який універ вступати? Як не прогадати зі спеціальністю та обрати близьке по духу місто? І в результаті провести кайфові та незабутні 4-5 років студентського життя. Почали гуглити і зрозуміли, що доступної та сучасної інформації про університети України дуже мало. І це наштовхнуло на думку, скільки ж таких абітурієнтів кожного року помиляються з вибором або бояться переїжджати в інше місто, бо не знають, що на них чекає?”, – написав Олександр Педан.

У рамках освітнього шоу розкажуть про різноманітність та особливість кожного міста, покажуть можливості для роботи, навчання та відпочинку студентів.

“Лера буде провідником майбутніх студентів та дізнається все, що хвилює молоде покоління. А я з’ясую якомога більше інформації, яка знадобиться батькам при прийнятті рішення”, – додав шоумен.

Як повідомили у пресслужбі Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, до переліку 10-ти міст України потрапила і Полтава. Загалом, це такі регіони – Київська, Сумська, Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Хмельницька, Рівненська, Чернівецька, Львівська області.

Також ведучі шоу оголосили кастинг для зйомок. Для кожного міста оберуть двох героїв: місцевого та гостя, який приїхав (-ла) до міста для навчання. Для участі у відборі приймаються анкети лише з відео-візиткою. Щоб стати героєм проєкту, потрібно зареєструватись за посиланням. Дедлайн подачі заявок – 10 жовтня.

Система Orphus