Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У п’яти населених пунктах Полтавщини розпочали опалювальний сезон

У п’яти населених пунктах Полтавщини розпочали опалювальний сезон

До опалювального сезону Полтавщина готова майже на 100%. Проблемною залишається лише котельня, що опалюватиме 109-ий мікрорайон Полтави.

Про це повідомив під час апаратної наради 18 жовтня начальник управління житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОДА Едуард Рева.

“Зокрема, житловий фонд підготовлений на 100%, заклади соціальної сфери — на 100%. Не підготовлена котельня 109-го мікрорайону Полтави”, – зазначив Едуард Рева.

Читайте також: На Полтавщині договори з “Нафтогазом” мають укласти 543 заклади освіти, 87 – соціальної сфери та 54 – охорони здоров’я, – Едуард Рева

За словами начальника управління житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОДА, опалювальний сезон уже розпочався у Миргороді, Великій Багачці, Пирятині, Лубнах та Кременчуці. Додамо, у Полтавській міськраді також ухвалили проєкт рішення про початок опалювального сезону.

За словами заступника директора ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” Ігоря Процая, підприємство технічно готове до опалювального сезону.

“Підприємство “Полтаватеплоенерго” технічно готове до опалювального сезону на 100%. Залишаються питання по Карлівці, але вони найближчим часом будуть врегульовані. Тож чекаємо, коли протягом трьох діб середньодобова температура повітря буде не вище 8 градусів тепла. Додам, що деякі бюджеті організації вже отримують теплопостачання. Зокрема, опалення ввімкнули у семи медичних закладах із 41”, – зазначив Ігор Процай.

Нагадаємо, у Полтаві уже отримують теплоносій сім лікарняних закладів.

Система Orphus Поделиться на fb