Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Картодром “Лтава” і Зіньківську спеціалізовану ДЮСШ з гандболу планують передати на баланс області

Картодром “Лтава” і Зіньківську спеціалізовану ДЮСШ з гандболу планують передати на баланс області

Питання передачі кількох об’єктів у Полтаві у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області розглянули на засіданні комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму 8 жовтня.

Мова йде про будівлю спортивної школи ДЮСШ “Авангард” імені І.В. Шемякіна (вул. Соборності, 37).

“Проєкт рішення розроблений з метою передачі будівлі з державної власності на баланс області. Підставою є лист Мінекономіки України щодо питання безоплатної передачі нерухомого майна. За умови передачі об’єктів фізичної культури та спорту майно повинно не відчуджуватись у приватну власність. Для завершення процесу передачі будівлі спортивної школи необхідно рішення сесії обласної ради про згоду на прийняття з державної у комунальну власність цього об’єкту із зобов’язанням використовувати його за цільовим призначенням. Від цього рішення залежить, окрім передачі, ще затверджені на сесії міськради межі землі, землевідведення. А вже потім пакет документів надсилається Міністерству економіки і передається з державної у комунальну власність”, – прокоментувала проєкт рішення начальник Управління молоді та спорту Полтавської ОДА Марина Трохименко.

Також депутати розглянули питання про прийняття Спортивно-технічного комплексу “Лтава” на баланс області (Полтава, вул. Комарова, 1).

Нагадаємо, у липня цього року Полтавська міська рада погодила передачу картодрому “Лтава” на баланс області.

Окрім цього, депутати підтримали проєкти рішень про прийняття у спільну власність громад, сіл, селищ, міст Полтавської області цілісного майнового комплексу Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу імені В.П. Літвішка; облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям у Хоролі та виділення коштів на фінансування робіт по багатофункціональному спортивному майданчику в парку “Перемога” у Гадячі; схвалили проєкт рішення щодо погодження кандидатури Заслуженого майстра спорту України з боксу, почесного громадянина міста Полтави, чемпіона світу та Європи, срібного призера ХХХII Літніх Олімпійських ігор у Токіо 2020 Олександра Хижняка для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

Остаточне рішення по проєктам рішень депутати прийматимуть на сесії Полтавської облради, яка запланована на 22 жовтня.

Система Orphus