Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Сесія Полтавської облради запланована на 22 жовтня, – Олександр Біленький

Сесія Полтавської облради запланована на 22 жовтня, – Олександр Біленький

Найближчу сесію Полтавської обласної ради планують провести 22 жовтня. На порядок денний винесуть пів сотні питань. Серед найважливіших — питання тарифів, зміни до обласного бюджету на 2021 рік.

Про це повідомив на засіданні президії голова Полтавської облради Олександр Біленький.

“Сесія Полтавської обласної ради запланована на 22 жовтня. Це залежить від того, якою буде зустріч в Офісі Президента щодо тарифоутворення. Головне завдання цієї поїздки вирішити статус Полтавської області відповідно до Меморандуму, який був підписаний на Конгресі місцевих рад. За підсумками цього візиту ми проведемо засідання постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку. І вже від неї будемо відраховувати час до сесії”, – зазначив Олександр Біленький.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов розповів, що 8 жовтня відбудеться нарада з Міністром розвитку громад і території Олексієм Чернишовим щодо цього питання.

Відповідно до попередніх розрахунків, за рік “Полтаватеплоенерго” витрачатиме на природній газ 900 млн грн. Це за умови, що беремо нинішню ціну на газ. Поки незрозуміло, з якою різницею пройдемо цей опалювальний сезон. Сподіваюся, ті напрацювання для громад — ПДФ, акциз та субвенція — допоможуть втримати ціну для населення, системи теплокомуненерго та соцсфери. Сьогодні буде ще одна нарада з профільним Міністром Чернишовим щодо того підходу, який будемо використовувати”, – розповів Олег Синєгубов.

Читайте також: Тарифи на опалювальний сезон: відбулося засідання Координаційної ради голів громад Полтавщини

Голова обласної ради додав, що планує звернутися до депутатського корпусу щодо внесення змін до обласної Програми енергоефективності.

“На сесії буду звертатися щодо зміни формату та моделі Програми енергоефективності. Маємо виходити на новий рівень”, – додав Олександр Біленький.

Система Orphus