Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Дія. Бізнес”: у Полтаві відкрили Центр підтримки підприємців

“Дія. Бізнес”: у Полтаві відкрили Центр підтримки підприємців

Полтава стала 6 містом, де працюватиме Дія.Бізнес.

14 вересня у Полтаві відкрили Центр підтримки підприємців “Дія.Бізнес”. Серед послуг Центру: консультації від спеціалістів–практиків, бізнес–конференції, освітні заходи, воркшопи для підприємців, pop–up–локація для тест–драйву товарів.

У відкритті взяли участь гендиректор Директорату євроінтеграції Мінцифри Гульсанна Мамедієва, заступник директора з розвитку підприємництва Андрій Ремізов, народні депутати України Марина Бардіна та Костянтин Касай, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, співзасновиник, гендирепктор мережі “Аврора” Тарас Панасенко, керівник департаменту комунікацій Huawei Дун Айбо та директор “Дія.Бізнес” у Полтаві Альона Гончаренко, депутати обласної ради, підприємці.

“Ми працюємо над тим, аби спрощувати юридичні процеси, створювати зручні онлайн-сервіси для бізнесу. Зокрема, онлайн-формат — платформа “Дія.Бізнес”, де можна отримати безоплатні консультації (більше 60 видів). Ще одна складова — офлайн. Мова йде про Центри підтримки підприємців. На сьогодні — їх вже шість в Україні. 15 вересня плануємо відкрити ще в Ужгороді. Крім того, маємо багато запитів від громадськості щодо відкриття таких Центрів. У майбутньому плануємо відкрити у Кременчуці, Бучі, Кривому Розі, Львові”, – зазначила Гульсанна Мамедієва.

На веб-сайті “Дія.Бізнес” кожен підприємець може знайти чимало корисної інформації, наголосив Андрій Ремізов.

“Зараз на цьому сайті плануємо створити маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу: зберемо усі фінансові програми в країні, щоб підприємцям було зручно їх знаходити. Ще одна платформа для залучення імпорт-інвестицій. Також буде на сайті ще багато розділів”, – додав Андрій Ремізов.

Центр Дія.Бізнес у Полтаві розташований у будівлі спільно з Дія Центром (вул. Соборності, 45а). Центр працюватиме щодня, без вихідних. Графік роботи: 9:00 — 20:00.

“Приміщення Центру “Дія. Бізнес” перебуває у комунальній власності Полтавської обласної ради. Коли Альона Гончаренко прийшла з цією ідеєю, я зрозумів, що потрібно підтримати”, – зазначив під час відкриття Центру Олександр Біленький.

“Центр збудовано за кошти ДФРР та обласного бюджету. Наше завдання — створити можливості для розвитку бізнесу. Загалом Центр Дія незабаром дасть жителям області доступ до сучасного державного сервісу в форматі “one-stop shop”. Це три просторі поверхи, 2 тисячі метрів квадратних площі. Нині кожен відвідувач уже може проконсультуватися в Дія.Бізнес, а невдовзі – одержати будь-які публічні послуги в Центрі Дія. У майбутньому в приміщенні також будуть банк, дитяча ігрова кімната й кафе”, – сказав Олег Синєгубов.

Центр “Дія.Бізнес” надаватиме допомогу не лише підприємцям, які зареєстровані на території області, наголосила Альона Гончаренко.

“У нас є дві консалтинг-зони, де надаватимуть безоплатні консультації (юриспруденція, маркетинг та HR-напрям). Також у Центрі є хелпери, які допомагатимуть молодим підприємцям. Друга локація — подієвий майданчик. Конференц-зала вміщає близько 42 слухачі. Тут ми зможемо розвивати бізнес-освіту на території області”, – зазначила Альона Гончаренко.

Крім того, у Центрі біля ресепшену розміщена тестова зона — Pop-up zone, де молоді підприємці зможуть презентувати власний товар. Площа Центру, за словами Альони Гончаренко, наразі 187 кв. м, але планують розширюватися. У штаті працює 10 осіб.

Відкриття Центру триватиме два дні — 14 та 15 вересня. Детальна програма за посиланням. Упродовж 14 та 15 вересня відбуватимуться освітні івенти, а з 16 розпочнуться консультації спеціалістів.

“Дія. Бізнес” у Полтаві створили за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України за підтримки мережі мультимаркетів “Аврора”. Технічний партнер проєкту – Huawei Україна. За реалізацію проєкту в регіоні відповідає ГО “Полтавська платформа”.

Нагадаємо, наприкінці серпня відбулося технічне відкриття Центру “Дія.Бізнес” у Полтаві.

[metaslider id=798366]
Система Orphus Поделиться на fb