Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбулося технічне відкриття Дія.Бізнес, восени центр запрацює на “повну”

У Полтаві відбулося технічне відкриття Дія.Бізнес, а вже восени центр запрацює на “повну”

У Полтаві в межах національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес відбулось технічне відкриття центру підтримки підприємців для представників мікро-, малого та середнього бізнесу.

Центр Дія.Бізнес у Полтаві розташований у будівлі спільно з Дія Центром (вул. Соборності, 45а), де можна буде отримати адміністративні послуги без клопоту та нервів.

Підприємці Полтавщини зможуть отримати безоплатні консультації з юридичних питань, маркетингу, HR. Повідомили у Полтавській ОДА.

“Крок за кроком ми вже другий рік будуємо повноцінну та розгалужену екосистему підтримки підприємців за найвищими стандартами. Подібні центри підтримки підприємців показали свою високу ефективність у США та інших розвинутих країнах. Разом із успішністю перших центрів підтримки підприємців, відкритих в Україні у Харкові, Миколаєві та Одесі, це дає впевненість, що центр Дія.Бізнес у Полтаві стане дійсно корисним для підприємців”, – наголосив заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Ініціатива реалізовується ГО «Полтавська платформа» за підтримки мережі магазинів «Аврора».

«Створення центру Дія.Бізнес — це крок вперед для всієї Полтавщини. Наша ціль — збільшити кількість прогресивного, свідомого, відповідального бізнесу, який, розвиваючи свою справу, розвиватиме середовище навколо. Впевнені, що центр Дія.Бізнес стане драйвером змін та інкубатором сучасного успішного бізнесу», — розповіла Альона Гончаренко, директорка ГО «Полтавська платформа».

«Команда мережі магазинів Аврори рада приєднатися до проєкту №1 з розвитку підприємництва в Україні. Відкриття хабу Дія.Бізнес у Полтаві, звідки «Аврора» починала свій шлях, є подякою і інвестицією в розвиток місцевої громади. Впевнені, що центр Дія.Бізнес для когось стане першим кроком для старту свого бізнесу і допомагатиме запалювати вогонь сміливості, креативності і підприємництва в очах більшої кількості мешканців Полтавщини», — CEO, co-founder мережі магазинів «Аврора» Тарас Панасенко.

Технічний партнер проєкту — ХУАВЕЙ УКРАЇНА.

«Мережа центрів Дія.Бізнес стала важливою складовою формування ефективної підприємницької екосистеми. Ця ініціатива сприяє розвитку цифрової економіки та інновацій, а також створенню нових робочих місць у регіонах України. Ми високо цінуємо наше партнерство з Міністерством цифрової трансформації і сподіваємося на подальшу співпрацю для підтримки представників малого та середнього бізнесу», — зазначив директор Хуавей Україна Ма Ці.

Центр Дія.Бізнес у Полтаві з’явиться за сприяння Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації.

“Ми збудували Центр Дія в Полтаві, щоб жителі області мали доступ до нового сучасного державного сервісу в форматі «one-stop shop». Наш Центр Дія – це три просторі поверхи, 2 тисячі метрів квадратних площі, де кожен відвідувач уже зовсім скоро зможе отримати консультацію в сфері підприємництва завдяки команді Дія.Бізнес, одержати будь-які публічні послуги через адміністраторів Центру Дія. Тут, зокрема, будуть фронт-офіс, банк, дитяча ігрова кімната й кафе. Вся будівля відповідає вимогам доступності”, – підкреслив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Офіційне відкриття центру Дія.Бізнес у Полтаві відбудеться восени 2021 року.

 

Система Orphus