Ви тут:
Відео Суспільство 

Трасою Дніпро-Решетилівка проїхались гоночні боліди

Новозбудовану ділянку траси Н-31 Дніпро-Решетилівка випробували гоночні боліди, які проїхали 14 км на території Дніпропетровської області.

Нове дорожнє покриття протестували 5 болідів “Естонія”, ці авто створені спеціально для участі в гонках.

Під час заїзду 5 професійних гонщиків на болідах “Естонія” Формула-3 з форсованими двигунами зі швидкістю понад 250 км/год зробили три кола новою трасою, повідомляють в Укравтодорі.

Нагадаємо, у червня цього року поблизу міста Решетилівка на трасі Н-31 Дніпро-Решетилівка вперше відбулись автоперегони.

Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка – траса національного значення, що проходить Дніпропетровською та Полтавською областями. Її загальна протяжність становить 137,5 кілометрів. Це найкоротший шлях та оптимальний маршрут з Києва до Дніпра. У Полтавській області протяжність дороги становить майже 80 кілометрів. У Дніпропетровській – 58 км.

Зраз дорожня техніка працює за новозбудованим мостом через канал Дніпро-Донбас. Саме там прокладається фінішна ділянка магістралі Н -31 протяжністю 29,5 км.

По завершенню ремонтних робіт Україна отримає перший український хайвей, збудований за часів незалежності. За параметрами це буде дорога першої категорії з 4 смугами руху.

Система Orphus