Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

Поблизу Решетилівки вперше відбулись автоперегони на цементобетонній дорозі

На закритій ділянці автодороги державного значення 19 червня відбулись автоперегони Drag Racing на прискорення на дистанцію 402 метри. Перемоги організували на новозбудованій дорозі Н-31 Дніпро – Решетилівка. На швидкість змагались понад 70 автівок в різних класах.

Перегони пройшли на закритих проїздах автодороги з цеметобетонним покриттям Дніпро-Решетилівка. Товщина шарів бетону, по якому їздили автівки – 74 см. Подібних змагань на дорогах України ще не проводили.

“Нам приємно, що якість нашої бетонки тестують пілоти зі всієї України. Роботи на цій ділянці розпочалися у вересні 2020 року. Менше, ніж за рік нам вдалося повністю з нуля збудувати в чистому полі дорогу європейського рівня. Загалом, сьогодні маємо збудованих понад 60 із 80 км цього автошляху”, – розповів начальник Служби автодоріг у Полтавській області Іван Краповницький.

Учасники з’їхалися зі всієї України (Полтава, Київ, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Сміла, Олександрія). Потужність зареєстрованих авто – від 200 до 1700 кінських сил.

“Автоперегони проходять в 11 класах. Учасники змагаються на швидкість. Всі дані фіксуємо автоматично за допомогою телеметрії. Це система, за якою можна дізнатися всю інформацію щодо заїздів: швидкість, гальмування, час реакції, час проходження ділянки, – пояснив представник ГО “Відкрита гоночна група Харкова” Роман Жоров.

Фото Олега Дубини.

Система Orphus