Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У 2022 році може йти мова про виділення коштів для відновлення Будинку дворянського зібрання, – Олег Синєгубов

Наразі вже розпочинається процедура передачі будівлі Будинку дворянського зібрання (Кінотеатр імені Котляревського), який постраждав внаслідок пожежі, на баланс області. За прогнозами голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, кошти на її відновлення виділять у 2022 році.

Про це він розповів під час апаратної наради.

“На сесії Полтавської обласної ради було прийняте рішення про прийняття у власність Будинку дворянського зібрання. Ми цей процес ініціювали. Тепер будемо розпочинати процедуру передачі будівлі. Потім виготовлятимемо проектно-кошторисну документацію. Я думаю, що у 2022 році може йти мова про виділення коштів для відновлення цієї історичної будівлі”, – сказав Олег Синєгубов.

Нагадаємо, 9 грудня 2020 року у кінотеатрі імені Котляревського, що по вулиці Соборності, 31 у Полтаві, сталась масштабна пожежа. Тепер історична будівля Дворянського зібрання потребує капітального ремонту. 6 липня на засіданні п’ятої сесії Полтавської обласної ради депутати Полтавської облради проголосували за прийняття її на баланс області. Згідно з документом, будівлю передали в оперативне управління КЗ “Полтавський академічний симфонічний оркестр”.

Раніше у Полтавській ОДА розповідали про наміри створити там Малу оперу на 500 місць.

Система Orphus Поделиться на fb