Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кадетський корпус у Полтаві розпочнуть відновлювати у 2021 році, – нардеп

Кадетський корпус, що є частиною ансамблю Круглої площі у Полтаві і перебуває у занедбаному стані, розпочнуть відновлювати вже у 2021 році. Роботи проводитимуть у рамках програми “Велика реставрація”.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив народний депутат України з Полтавщини Дмитро Нальотов.

“На це є політична воля, узгоджена позиція експертів щодо доцільності та спільні зусилля законодавчої та виконавчої влади. Роботи будуть проведені у рамках програми Велика Реставрація, що ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. На 2021 рік заплановано близько 30 млн. Цих коштів має вистачити, аби відремонтувати купол. Залишилося пройти декілька нормативних та адміністративних перепонів”, – написав нардеп.

Також за його словами, рестравруватимуть Будинок Дворянського та Селянського банку (нині приміщення СБУ) та Краєзнавчий музей.

Читайте також: Мінкульт оголосив перелік об’єктів на Полтавщині, які увійшли до програми “Велика реставрація”

У Полтавському краєзнавчому музеї планують зробити ремонт залів першого поверху. Для цього виділена пряма субвенція з Офісу Президента у розмірі 100 млн грн. 

“Згідно зі змінами до Закону, тепер у перелік можуть входити приміщення комунальної власності, отже у наступному році є шанси на відновлення і Будинку дворянського зібрання (кінотеатр Котляревського), а також всієї Круглої площі у місті Полтава”, – повідомив Дмитро Нальотов.

Нагадаємо, для відновлення Будинку дворянського зібрання (кінотеатру Котляревського) мова про виділення коштів може йти з 2022 року

Система Orphus Поделиться на fb