Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство ТОП-новина 

З 4 червня в домівки полтавців відновили постачання гарячої води, – Полтаватеплоенерго

Від ранку п’ятниці, 4 червня, у Полтаві та райцентрах області, де “Полтаватеплоенерго” надає свої послуги, після вимушеної перерви відновлено постачання гарячої води.

Це стало можливим завдяки нещодавно укладеній “Полтаватеплоенерго” та НАК “Нафтогаз України” угоді на закупівлю природного газу для надання послуг полтавцям, повідомили на підприємстві “Полтаватеплоенерго”.

Зазначена 3-річна угода на постачання блакитного палива, дає впевненість у безперебійності теплопостачання до осель полтавців, як влітку, так і в наступних опалювальних сезонах. 

Тому вже від сьогоднішнього ранку Полтава та райцентри області знову із гарячою водою.

Також у Полтаві триває кампанія з підготовки теплового господарства до наступного опалювального періоду. Зокрема, на початку цього тижня для проведення планового ремонту було зупинено найбільшу котельню Полтави, що по вул. Ціолковського, 36. 

Читайте також: Підготовка до наступного опалювального сезону: “Полтаватеплоенерго” повідомило графік зупинок котелень

Докладніше з графіком відсутності гарячої води (через планові ремонтні роботи по підготовці до зими) в розрізі житлових будинків можна ознайомитися на цілодобовому он-лайн сервісі “Мапа комерційного обліку”  офіційного сайту підприємства te.pl.ua.

Система Orphus