Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До кінця поточного тижня гаряча вода повернеться до домівок полтавців, – Полтаватеплоенерго

1 червня, «Полтаватеплоенерго» уклало угоду із НАК «Нафтогаз України» на закупівлю природного газу для надання послуг полтавцям.

“Це відбулося всупереч бажанню НАК «Нафтогаз України» встановити ціну, яка на їхній погляд відповіла б умовам «ринку газу» і складала б понад 10,9 грн за кубічний метр (з ПДВ), із обов’язковим щомісячним переукладанням цих договорів”, – про це повідомили в пресслужбі “Полтаватеплоенерго”. 

“Полтавські тепловики та їхні колеги з інших міст України домоглися пільгової ціни на блакитне паливо для надання послуг населенню. Його вартість, на умовах 3-річної угоди, зафіксована на рівні 7,4 грн за кубічний метр (з ПДВ)”, – йдеться у повідомленні.

Завдяки підтримці місцевої громади та безпосередньої допомоги Кабінету Міністрів України, профільного міністерства, Асоціації міст України та Асоціації «Укртеплокомуненерго», «Полтаватеплокомуненерго» вдалося відвернути неминуче зростання тарифів на свої послуги на 71%.

Полтавські теплоенергетики переконані, що в сучасних умовах, та на фоні стрімкого зростання вартості інших послуг, таке істотне збільшення тарифів на тепло для полтавців непомірно збільшило б фінансове навантаження на їхній сімейний бюджет”, – заявляють у пресслужбі Полтаватеплоенерго.

Звісно, у взаєминах між підприємствами ТКЕ і НАК «Нафтогазу» залишилось ще багато технічних деталей, які ще потребують доопрацювання і узгодження на рівні Кабінету Міністрів та профільного Міністерства, проте головне відбулося — на сьогодні «Полтаватеплоенерго», за укладеною угодою, вже очікує на надходження замовленого газу для увімкнення теплогенеруючого обладнання. А отже, за оптимістичним сценарієм розвитку подій, у п’ятницю, 4 червня, або у гіршому випадку — цієї суботи, 5 червня, постачання гарячої води до осель полтавців буде відновлено.

“Переконані, що укладена трирічна угода на постачання блакитного палива, зробить централізоване теплопостачання у нашому місті безперебійним, а отже позбавить полтавців необхідності витрачати додаткові кошти із сімейного бюджету на придбання для «підстраховки» потужних електричних водонагрівачів  — “бойлерів”.

У “Полтаватеплоенерго” нагадують, що у Полтаві триває кампанія з підготовки теплового господарства до наступного опалювального періоду. Зокрема, на початку цього тижня для проведення планового ремонту було зупинено найбільшу котельню Полтави, що по вул. Ціолковського, 36. 

Докладніше з графіком відсутності гарячої води (через проведення планових ремонтних робіт) в розрізі житлових будинків можна ознайомитися на цілодобовому он-лайн сервісі «Мапа комерційного обліку»  офіційного сайту підприємства te.pl.ua.

Система Orphus Поделиться на fb