Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Підготовка до наступного опалювального сезону: “Полтаватеплоенерго” повідомило графік зупинок котелень

З 12 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2020/2021. Таким чином, підприємство “Полтаватеплоенерго” розпочало підготовку до наступного опалювального сезону.

У Полтаві знаходяться 80 котелень і теплогенераторних підприємств, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 29 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише протягом опалювального періоду і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть.

Деякі котельні, як, наприклад за адресами: вул. Д. Коряка, 7 чи пров. Спортивний, 1-А, працюватимуть протягом міжопалювального сезону без зупинок. Решта ж котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи, повідомили у пресслужбі “Полтаватеплоенерго”.

Фахівці підприємства наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.
Вже традиційно, в графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної, центрального теплового пункту чи насосної, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки цим випробуванням фахівці підприємства можуть спрогнозувати місця можливих поривів на мережах, оперативно усунути небезпечну ситуацію і, таким чином, запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
Для споживачів ця інформація корисна іще й тим, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, які подовжать термін зупинки котельні, а значить, і період відсутності послуги з постачання гарячої води влітку.
Система Orphus