Ви тут:
Відео Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавському музеї перша леді України презентувала аудіогід шведською мовою

У музеї історії Полтавської битви запрацював аудіогід шведською мовою.

16 червня його презентували перша леді України Олена Зеленська та Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг.

“Це один з найвідвідуваніших музеїв не лише Полтавської області, але й України. Тепер тут буде така зручна опція як аудіогід для шведських гостей. Сподіваємось, що туристів зі Швеції стане більше”, – зазначила Олена Зеленська. 

Нагадаємо, на початку червня у Музеї Ваза в Стокгольмі (Швеція) запустили україномовний аудіогід.

“Цей музей має дуже велике значення не тільки для історії України, а й для всієї Європи. Полтавська битва стала великою поразкою для українського гетьмана Мазепі та його соратника Карла XII. Але як відомо історія ніколи не закінчується, вона завжди продовжується. Після Полтавської битви Карл XII, гетьман Мазепа та його найближчий соратник Пилип Орлик поїхали до Бендер. І саме в Бендерах було створено першу Конституцію України Пилипом Орликом. З попелу Полтави почалось будівництво нової держави України. Цього літа під час святкування 30-річчя Незалежності України Конституцію Пилипа Орлика привезуть до України “, – відзначив Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг.

Співробітники музею надали можливість прослухати уривок екскурсії шведською мовою.

Опісля для Олени Зеленської та Тобіаса Тиберга провели екскурсію музеєм.

За словами директора закладу Наталії Білан, це не перший іншомовний аудіогід, який працює в музеї. Тут туристи можуть слухати екскурсії російською, українською, англійською, німецькою, французькою та польською мовами.

Нагадаємо, Олена Зеленська також у Полтаві взяла участь у відкритті школи “ТАТО Hub”.

Система Orphus