Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

22 червня в Україні вшановують пам’ять жертв Другої світової війни. День пам’яті відзначається щорічно у день початку німецько-радянської війни.

З цієї нагоди у Полтаві до Меморіалу Солдатської Слави представники області поклали квіти. Вшанувати память жертв війни прийшли перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та його заступники Катерина Рижеченко і Ігор Панченко, голова Громадської ради при Полтавській ОДА Олександр Дербеньов.

“В Україні є кілька дат, коли ми згадуємо про Другу світову війну. Це одна з таких дат, коли за деякими даними вона розпочалась. У цей день ми вшановуємо пам’ять жертв у Другій світовій війні. Ми повинні пам’ятати ці дати, проводити такі урочисті заходи з вшанування пам’яті. Тому що потрібно передати наступним поколінням пам’ять і ті негативні явища, які будь-яка війна може за собою нести. На жаль, і зараз отримуємо негативні звістки із зони ООС. Тому маємо пам’ятати минуле і передавати це молодому поколінню”, – зазначив Олег Синєгубов.

Читайте також: Звернення керівників Полтавщини з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

 

 

Система Orphus