Ви тут:
Відео Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Платформою “Всеукраїнська школа онлайн” на Полтавщині користуються 100% шкіл, – Артур Селецький

Платформу “Всеукраїнська школа онлайн” (ВШО) в Україні запустили у грудні 2020 року. Її основна мета — допомогти школярам опановувати навчальний матеріал під час дистанційного та змішаного навчання.

Заступник Міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький під час візиту на Полтавщину 29 червня повідомив, що у Полтавській області платформу вже використовують 100% шкіл.

“Найбільше мене радує те, що “Всеукраїнська школа онлайн” у Полтавській області використовується на 100%. Такого немає ніде в Україні, щоб 100% шкіл користувались платформою. Сьогодні відвідав мистецький ліцей, там теж гарно використовують цифрові технології, багато інтерактивних дошок, на будь-яких уроках використовують компютерні технології. Це дійсно робить уроки максимально цікавими”, – розповів Артур Селецький.

Ще півтора роки тому ні світ, ні Україна не були готові до такого виклику як дистанційна освіта. Були лише окремі напрацювання у цій сфері. На сьогоднішній день “Всеукраїнською школою онлайн” користуються вже кожен четвертий вчитель в Україні. А учні самостійно використовують ці онлайн-інструменти.

“Найбільше ВШО використовували для детального вивчення математики та української мови. Ці предмети є головними на ЗНО. Тому учні готувались до тестування, використовуючи онлайн-інструменти”, – зазначив заступник Міністра освіти.

За його словами, є дві освітні субвенції, які спрямовані для забезпечення дистанційної освіти — проведення швидкісного інтернету та закупівля ноутбуків для закладів освіти. 

Нагадаємо, платформу “Всеукраїнська школа онлайн” розробили Міністерство освіти та науки України, Український інститут розвитку освіти та Мінцифра. Доступна для учнів 5-11 класів. Навчальні матеріали розміщені з 18 предметів: історії України, алгебри, алгебри і початки аналізу, англійська мова, біології, біології й екології, всесвітньої історії, географії, геометрії, зарубіжної літератури, математики, мистецтва, основ правознавства, природознавства, української літератури, української мови, фізики й хімії.

З квітня 2021 року на платформі запрацював “Кабінет вчителя”. А з травня уроки на платформі можна слухати у смартфоні завдяки мобільному додатку ВШО.

Система Orphus