Ви тут:
Відео Культура Полтавщина Суспільство 

X екологічний Фестиваль документальних фільмів “Полтава-Док”: повідомили категорії для стрічок

4-5 вересня у Полтаві заплановано провести X Всеукраїнський екологічний Фестиваль документального кіно “Полтава-Док”.

Організатори фестивалю оголосили категорії для подання заявок і стрічок на участь: перша категорія “Людина і природа”, друга – “Мистецтво жити”.

“У цьому році оргкомітет Фестивалю проводить Десятий ювілейний екологічний Фестиваль документального фільму “Полтава-Док”! Це буде останній Фестиваль, що обігріє наші з Вами душі. Тому запрошуємо всіх наших друзів завітати 4-5 вересня 2021 року до Полтави. Регламент не змінний. Фестиваль пройде незважаючи на примхи погоди, природи, людства”, – йдеться на сайті фестивалю.

Прийом заявок на фестиваль триватиме до 15 серпня.

У фестивалі можуть приймати участь фільми тривалістю до 15 хвилин, створені не професіоналами в галузі кіновиробництва та телебачення, аматорами та студентами профільних ВУЗів. Участь у фестивалі безкоштовна, йдеться на сайті фестивалю.

Щоб прийняти участь у Фестивалі, необхідно:

1) прочитати Регламент Фестивалю.

2) Якщо фільм відповідає вимогам Регламенту – заповнити бланк заявки на участь у Фестивалі (заявка заповнюється на кожен фільм окремо). 

3) надіслати копії Ваших фільмів разом із заповненими заявками організаторам Фестивалю за адресою: Україна, м. Полтава 36020, Соборний майдан, 16. Також Ви можете переслати фільми та заявки у електронному вигляді за допомогою файлообмінних сервісів.  Email: poltavadok@gmail.com

Всеукраїнський екологічний Фестиваль документального кіно “Полтава-Док” проводиться з метою популяризації нових фільмів про людей і природу, яка їх оточує, висвітлює екологічні цінності краю та їх проблеми. Мета фестивалю – активізація роботи аматорських кіномитців, виховання патріотичності, підвищення їх професійного рівня, та збереження навколишнього природного середовища.

Система Orphus