Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього року у межах “Великого будівництва” на Полтавщині відремонтують більше навчальних закладів, ніж торік, – Дмитро Лунін

У межах програми “Велике будівництво” триває капітальний ремонт будівлі опорного закладу “Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського”. Майже завершені роботи в приміщеннях спортзалу та їдальні, замінені електромережі та системи водопостачання й каналізації, відновлена вентиляція. 

Об’єкт оглянув перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін 22 квітня під час робочої поїздки до Миргородського району, повідомили у Полтавській ОДА.

Уже розпочали роботи в блоці молодших класів. Наразі триває ремонт приміщень, санвузлів, заміна дверей, влаштування рекреаційної зони у вестибюлі.

“У 2021 році проєкт фінансується за кошти Спільної програми Європейського інвестиційного банку та Уряду України “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України” та з місцевого бюджету, – розповів Дмитро Лунін. – Цього року в межах програми “Велике будівництво” буде відремонтовано більше навчальних закладів, ніж торік”.

У Шишацькій школі також будуть утеплені фасади, замінені всі мережі, обладнають системи комп’ютерної мережі з серверною, автоматичної сигналізації, оповіщення про пожежу, охоронного ІР-відеоспостереження. Передбачено і влаштування пандусів, ліфта вантажопідйомністю 630 кг та вертикального індивідуального підйомника.

Голова Шишацької територіальної громади Олександр Тутка розповів, що цей проєкт дасть економію коштів, енергоносіїв, поліпшення якості надання освітніх послуг, комфорт для дітей. В опорному закладі навчаються 429 дітей. Є три філії, де навчається 121 дитина, підвіз дітей здійснюється трьома автобусами.

Проєктна потужність школи після ремонту – 960 учнів.

Нагадаємо, під час візиту до Миргородського району перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін оглянув хід реконструкції двох закладів освіти, які було збудовано в 1900 та 1907 роках. Йдеться про Центр естетичного виховання та приміщення школи № 1, в яких у подальшому буде діяти школа мистецтв. Також оглянув будівлю сучасного шкільного спортазалу у Ромодані.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus