Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Велике будівництво”: у Миргороді триває реконструкція двох закладів освіти

У Миргороді розпочали реконструкцію двох закладів освіти, які було збудовано в 1900 та 1907 роках. Йдеться про Центр естетичного виховання та приміщення школи № 1, в якій у подальшому буде діяти школа мистецтв.

Перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін оглянув хід реконструкції на цих об’єктах, повідомили у Полтавській ОДА.

“Питання реалізації реконструкції об’єктів у межах програми “Велике будівництво” перебуває на особистому контролі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, – розповів Дмитро Лунін. – Сьогодні оглянув у Миргороді хід реконструкції двох закладів освіти. Будівлі, хоч і старі, але дуже добротні та красиві: з великими залами, високими стелями, гарними фасадами. Важливо всю цю велич зберегти, а середину наповнити змістом і гарними сучасними умовами”.

Реалізація проєктів стала можливою завдяки НКПВУ та місцевій владі. Нині в школах тривають демонтажні роботи. На цей рік запланована повна реконструкція будівель, покрівлі, заміна вікон і дверей, утеплення фасадів, проведення внутрішніх оздоблювальних робіт.

Після реконструкції більше 800 дітей зможуть відвідувати у Центрі естетичного виховання до 20 гуртків,  в окремому приміщенні будуть займатися музикою.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus