Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

До 2022 року на Полтавщині планують реконструювати заклади загальної середньої освіти, – Лунін

До 2022 року у Полтавській області планують реконструювати заклади загальної середньої освіти.

Про це повідомив під час пресконференції 13 квітня перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Мова йде про оновлення їдалень опорних закладів, придбання обладнання для навчальних класів, 94 STEM-лабораторій та 112 шкільних автобусів. Окрім того, планують до 2023 року створити “Музей науки” у Полтаві. До речі, вартість такого проєкту складе понад 30 млн грн.

“Цього року у межах програми “Велике будівництво” плануємо капремонти та утеплення шкіл у Диканьці, Шишаках, Лубнах, Миргороді та Щербанівській громаді. Цього року вже придбали по 5 кабінетів біології та фізики, один кабінет хімії, 27 — математики та 7 географії на 19,6 млн грн. Загалом заплановано — 56 кабінетів біології, 48 фізики, 49 хімії, 68 математики та 62 географії. Але це не остаточний перелік, розуміємо, що за потреби будемо додавати”, – розповів Дмитро Лунін.

Щодо реформи дитячого харчування, 9 квітня депутати обласної ради підтримали проєкт рішення “Про Регіональну програму “Дітям Полтавщини — якісне харчування” на 2021-2024 роки”. На це заплановано 54 млн грн, зокрема 40 млн — з обласного бюджету.

“Ці кошти передбачені на ремонт харчоблоків, закупівлю технологічного обладнання, проведення вибіркових лабораторних досліджень сировини, впровадження нових технологій приготування їжі”, – зазначив Дмитро Лунін.

Щодо оновлення їдалень, заплановано придбати 693 одиниці обладнання, проведення ремонтно-будівельних робіт у 8 закладах. Так, наприклад, у 2021 році ремонтуватимуть харчоблок Полтавського мистецького ліцею імені Софії Русової.

Перший заступник голови Полтавської ОДА розповів про реконструкцію спортивних шкіл-інтернатів. Зокрема, він наголосив, що на території Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю І-ІІІ ступенів будуватимуть криту спортивну арену. Після, подібна арена може з’явитися і в Кременчуцькій спеціалізованій школі-інтернаті спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені І.М. Піддубного.

Система Orphus