Ви тут:
Відео Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Для отримання статусу “національного” театр Гоголя має стати доступним

Щоб Полтавському академічному музично-драматичному театру імені Миколи Гоголя надали статус “національного”, у будівлі мають провести ремонтні роботи.

Обов’язковою умовою є облаштування засобів доступності для маломобільних груп населення. На цьому наголосила заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко під час презентації Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року.

“Наразі передбачено усунення недоліків щодо доступності, вони незначні. Відведено місця для паркування осіб з інвалідністю. Також планується підсилення деяких конструкцій будівлі. У планах – облаштування частини приміщення під “малу сцену”, проведення реставраційних робіт з розміщення 30 глядачів. Тобто, буде створений додатковий майданчик для індивідуальної реалізації акторів, а також нових режисерських постановок”, – розповіла Катерина Рижеченко.

У ремонтні роботи також включені оновлення фасаду, влаштування ганку, підсилення конструкції балкону, облаштування прилеглої території.

У період посиленого карантину театр не працює, там проводяться лише репетиції. Тому нині розробляють стратегію розвитку театру, зокрема, переглядають цінову політику.

“Заплановано введення додаткових платних послуг на базі театру — оренда костюмів, режисерські постановки, проведення театралізованих свят, конкурсів. Це додаткові кошти до фонду і подальший розвиток театру”, – зазначила заступник голови Полтавської ОДА.

Нагадаємо, на початку грудня 2020 року театр Гоголя відвідав Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Тоді він розповів, що робота про надання статусу “національного” театру Гоголя триває, оскільки з цим питання звернувся голова ОДА. Також Міністру культури під час його візитку продемонстрували уривок вистави “Остання любов гетьмана”.

Система Orphus