Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Жителі Полтавщини можуть записатися на щеплення залишковими дозами вакцини Covishield

Вакцинами, від яких відмовилися пацієнти або виявлено протипоказання до вакцинації чи зафіксована недостатня кількість людей, що може призвести до утилізації залишку вакцини, рекомендують першочергово залучати до вакцинації пріоритетні групи ризику з наступного етапу.

Про це йдеться у наказі МОЗ від 11 березня, повідомляють у Полтавській ОДА.

В разі відсутності такої можливості – залучати до відкритої вакцинальної сесії публічних та громадських діячів, а саме:

1) учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях;

2) народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;

3) видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, старших за 60 років.

Для того щоб отримати щеплення залишковими дозами, потрібно записатися на сайті Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА за посиланням.

Наразі в області щеплення залишковими дозами отримали голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, журналісти телеканалу “Центральний”, учасники бойових дій та інші.

Читайте також: За добу на Полтавщині проти COVID-19 імунізували найбільшу кількість людей в Україні

Нагадаємо, на Полтавщині розпочався другий етап вакцинації проти COVID-19. З 15 березня в області працюватиме 9 мобільних бригад для проведення щеплень, збільшення кількості бригад дасть змогу проводити до 900 щеплень на добу.

Записатись у чергу на вакцинацію можна такими способами: заповнивши анкету на сайті або в мобільному додатку Дія; зателефонувавши в контакт-центр МОЗ із питань COVID-19: 0 800 60 20 19; звернувшись до свого сімейного лікаря.

Система Orphus