Голова Полтавської ОДА вакцинувався проти COVID-19
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов зробив щеплення від коронавірусної інфекції вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield).
Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.
“Почуваюся добре. Протягом тижня щепитимуться й інші працівники Полтавської облдержадміністрації. На жаль, навколо вакцинації багато спекуляцій, тому своїм прикладом довожу, що це безпечно. Будьте здорові!”, – зазначив Олег Синєгубов.
Нагадаємо, нещодавно вакцинувалась народна депутатка з Полтавщини Анастасія Ляшенко. А також очільник Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак разом із заступниками. Він розповів, що після імунізації добре себе почуває і закликав й інших вакцинуватись.
Нагадаємо, на Полтавщині розпочався другий етап вакцинації проти COVID-19. З 15 березня в області працюватиме 9 мобільних бригад для проведення щеплень, збільшення кількості бригад дасть змогу проводити до 900 щеплень на добу.
Записатись у чергу на вакцинацію можна такими способами: заповнивши анкету на сайті або в мобільному додатку Дія; зателефонувавши в контакт-центр МОЗ із питань COVID-19: 0 800 60 20 19; звернувшись до свого сімейного лікаря.