Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині розпочався другий етап вакцинації проти COVID-19, – Синєгубов

Відсьогодні в області працюватиме 9 мобільних бригад для проведення щеплень проти коронавіруної інфекції. Розширюють перелік тих людей, хто може отримати щеплення.

Про це під час апаратної наради повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Збільшення кількості бригад дозволить проводити до 900 щеплень на добу. Протягом минулого тижня в області значно зросла кількість нових випадків захворювання. Тому, закликаю дотримуватись правил карантину та записуватись на вакцинацію. В Україні триває адаптивний карантин. При значному зростанні захворюваності будемо посилювати карантинні обмеження”, – наголосив Олег Синєгубов.

Директор Департаменту зазначив, що відповідальність за зростання кількості хворих несе кожен.

“Ми перебуваємо у “жовтій” зоні, в якій також є карантинні обмеження. Ми бачимо, що відбувається на зупинках громадського транспорту та в самому транспорті. Всі мають дотримуватись правил карантину, а відповідні органи — контролювати їх дотримання”, – зазначив Віктор Лисак.

Читайте також: Віктор Лисак розповів про самопочуття після імунізації проти COVID-19

За його словами, статистику по захворюваності, яку ми бачимо — це лише ті, хто звернувся до лікарів. Ще 15-20% – не звертаються.

“За тиждень приріст захворюваності склав 24 %, а кількість одужавших — не змінилась. Зараз маємо в області 220 підозр на COVID-19, з них 120 — у Полтаві, 55 — у Кременчуці. Близько 95% підозр підтвердяться. На коронавірусну інфекції зараз хворіють 174 дитини різного віку. Зростає й кількість госпіталізацій з пневмоніями”, – додав Віктор Лисак

Директор Департаменту закликав органи місцевого самоврядування контролювати хворих, які перебувають вдома.

Читайте також: На Полтавщині проти COVID-19 імунізували ще 80 людей

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін нагадав, що пасажирів, які прибуватимуть із “червоної” зони карантину до Полтави, обстежуватимуть на COVID-19.

“Всі пасажири, які прибуватимуть до Полтави з “червоних” зон. Ми й надалі будемо робити все, щоб якомога менше людей інфікувалися, і щоб Полтавщина залишалася в “жовтій” зоні карантину”, – зазначив Лунін.

Нагадаємо, серед пасажирів, які прибули 14 березня потягом “Рахова-Харків” виявили хворого на коронавірусну інфекцію.

Система Orphus