Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Очільник Департаменту охорони здоров’я області Вікор Лисак та його заступники вакцинувалися від COVID-19

13 березня в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак та його заступники Юрій Курилко й Ігор Куделич вакцинувалися від коронавірусної інфекції.

Вони поспілкувалися з медперсоналом закладу, журналістами, а також поділилися думками щодо власних мотивів із приводу щеплень від коронавірусу.


«Висловлюю вдячність медичному персоналу за «легку руку» під час  проведення щеплення: ані болю, ані будь-якого дискомфорту на місці ін’єкції не відчуваю», – зауважив Віктор Лисак.

Про відмінне самопочуття повідомили й Юрій Курилко та Ігор Куделич.


Керівники Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації зауважили, що на сьогодні серйозних побічних реакцій на щеплення від COVID-19 не зафіксовано. Також для всіх без винятку громадян працює база єдиного Державного реєстру лікарських засобів України, де у відкритому доступі можна знайти й поділитися необхідною інформацією щодо лікарських препаратів, у тому числі й призначених для проведення різного роду щеплень.


У світі розгорнута масштабна компанія вакцинації від коронавірусної інфекції. Наразі в Україні щеплення від COVID-19  є добровільними. 

«Хочеться уникнути будь-яких спекуляцій на тему вакцинації, тому на власних прикладах зробили цю процедуру максимально відкритою й прозорою. Зараз головне завдання кожного свідомого громадянина – максимально відповідально ставитися до свого здоров’я й не наносити шкоди оточуючим, зважаючи на великі соціальні зв’язки у суспільстві», – зауважив Віктор Лисак.

Система Orphus