Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві жодні заклади поки що не закриваємо, – Мамай

Наступного тижня у Полтаві заклади громадського харчування, спортивні клуби продовжать працювати. Але їм потрібно жорстко дотримуватись карантинних обмежень.

Про це зазначив голова Полтавської громади Олександр Мамай на нараді у Полтавській ОДА з питань протиепідемічних заходів.

“Спортивні клуби наступного тижня закривати не будемо. Але при умові, що вони будуть повністю проводити дезінфекцію, провітрювати приміщення, дотримуватись всіх дистанційних умов. Щодо закладів харчування, всі будуть працювати, але з переліком усіх карантинних обмежень. Якщо ситуація у місті погіршиться, то наступного тижня будемо приймати рішення і закривати всі заклади громадського харчування і спортивні клуби. Щодо громадського транспорту, то він працює у звичайному режимі”, – повідомив Олександр Мамай.

Нагадаємо, з понеділка, 22 березня, у полтавських школярів розпочинаються канікули. Наступного тижня у місті вирішуватимуть, яким чином учні навчатимуться після канікул. Дитячі садочки продовжать працювати у звичному режимі.

Натомість вже вирішили, що театри, бібліотеки та музеї тимчасово закривають на карантин.

Нагадаємо, Полтавська область потрапила до “помаранчевої” зони адаптивного карантину.

Система Orphus